Jdi na obsah Jdi na menu
 


Publicita, která potěší

Po kliknutí se Vám zobrazí odkazy na články a reportáže

article preview

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Darča - Batůžek a kabelka

Dobrý den, zakoupila jsem si u vašeho stánku na akci Eko planeta v Kroměříži batůžek a kabelku. Batůžek je pro mě, je super a kabelka se mamince taky velice líbí. Děkuji a přeji hodně štěstí a co nejvíce zákazníků do budoucna :)

Darča - Re: Batůžek a kabelka

A zapomněla jsem zmínit, že paní u stánku byla moc fajn a hodná :) Děkuji.

Iris - Taška na invalidní vozik

Dobrý den. Nechala jsem si u Vás ušít tašku na invalidní vozík. Jsem opravdu spokojená. Skvělá domluva, profesionální přístup, vstřícnost, ochota. A perfektní výsledek. Taška je pevná, praktická a vypadá úžasně. Děkuji a všem doporučuji.

Jitka Nováková - Nádherná kabelka od vás

Dobrý den. Viděla jsem vás v Dobrém ránu na ČT 2. Upoutaly mne vaše výrobky. Objednala jsem si vaši kabelku a je úžasná. Lidi se mne ptají, odkud ji mám. Tak jim dávám na vás kontakt. Kdysi jsem hodně šila, moc mne to bavilo. Tak vím, že vaše práce je řemeslně dokonalá. Držím vám palce ve vaší činnosti. Krásný den. Jitka Nováková

Marcela Navrátilová - Kabelka

Po shlédnutí ranního pořadu v televizi cca pře měsícem, jsem se rozhodla, že radši podpořím tuzemské a ještě k tomu krajové šikovné umělce v řemeslné výrobě. Zakoupená kabelka mi udělala velkou radost. Je precizně ušitá, úžasná. Každopádně smekám a do budoucna tato kabelka není jediný výrobek, který jsem u vás zakoupila. Děkuji i za malý dáreček a přeji pěkné tvořivé dny.

Pavla Krejčí - Držím palce

Zdravím Vás, objednala jsem si Vaši kabelku, kterou moc ráda nosím a která je moc fajn. Skvělé využití kapes od džínů na zadní straně. Škoda, že jste tak daleko od Severních Čech, určitě bych si ráda koupila i něco na trzích ve Vašem okolí...každopádně držím palce a fandím Vám....a jistě si ještě něco pořídím.

Jitka Hanková - Obdiv a klobouk dolů

Dnes ráno, 22.3.2022 jsem viděla na ČT2 povídání o Puntiku. Jejich výrobky jsem byla nadšená a což teprve na jejich E-shopu. Hned si něco objednám. Před všemi, zaměstnanci i zaměstnavateli fakt hluboce smekám, jsou všichni úžasní.

Alena Maderová - Úžasné věci

Jsem velice nadšena vaším zbožím, jsou to úžasné výrobky, určitě si něco koupím.

Sabi - Taška

Dnes jsem si v Horní Bečvě na pouti koupila u vašeho stánku velkou riflovou tašku - je skvěle ušitá a prostě luxusní!
A ještě jsem k ní dostala dárek - díky moc - doporučím vás všude!